support@ajturkey.com

Şirket, 2014 yılı başında İstanbul'da A&J Investment Services,
adı altında kurulmuş ve gayrimenkul geliştirme ve pazarlama konusunda uzmanlaşmıştır.

Şirket, kuruluşundan bu yana, gayrimenkul değerleme, değerleme, fizibilite çalışmaları ve pazar ihtiyaçlarının belirlenmesi konularında uzman bir seçkiyi içeren gayrimenkul danışmanlık ve araştırma şirketleriyle güçlü ortaklıklar kurmuştur. Stratejik ortaklarımız aracılığıyla Türkiye’deki büyük şehirlerin genişlemesinin genel yönü ve hükümetin o bölgede kuracağı büyük projeler belirleniyor. Şirket, Türkiye pazarında büyük başarılara imza atmış ve uzun yıllar içinde tamamladığı dev projelerle gücünü ortaya koymayı başarmış, yatırımcıların güvenini kazanmış ve eğitim başta olmak üzere birçok sektörde faaliyetlerini genişletmiştir. turizm, araç kiralama, akaryakıt sektörü ve uluslararası ticaret.

Projelerimiz

Marmara Projesi

Marmara bölgesinde toplam 165.000 metrekare alana sahip bir arsadır, arsa 26 küçük bloğa bölünmüştür, en büyüğü 1400 metrekare ve en küçüğü 7200 metrekaredir, burada her blok kendi içinde bölünmüştür. küçük parçalar belediye yasasına göre en küçük alan 300 metre oldu Bölgede 14 ayda satılan parça sayısı 288 küçük parçaya ulaştı

Simli Proje (1)

Marmara projesinin tamamlanması ve tasfiyesi öncesinde yeni yatırım fırsatları araştırıldı ve İstanbul’un merkezine yaklaşık 80 kilometre batısındaki Silivri bölgesinde yaklaşık 70.000 metrekare arsa alanı satın alındı. 4 bloğa bölündüğünde ortalama blok alanı 10.000 metrekare, daha sonra her blok küçük parçalara bölündü ve bölge belediyesi yasasına göre en küçük alan 400 metre idi ve 93 küçük parselimiz oldu. arazi. Üç ay içinde arsa alanının %52’si satıldı ve sermayenin %90’ı iade edildi.

21454

Arnavutköy Projesi

143 bin metrekare alana sahip, 23 bloğa bölünmüş, her bloğun alanı 5 bin ile 10 bin metrekare arasında değişen bir tarım arazisidir. Orta vadeli bir yatırım olarak 3-5 yıllık bir yatırım olarak seçilen proje, henüz satışlara başlamadı.

Arnavutköy Projesi

Silivri ile aynı bölgede yer alan ve Silivri projesine (1) yakın bir arsa üzerinde seçim yapılmış olup, arsa alanı 160 bin metrekare olup bu projede kendisine özel bir katkı açılmıştır. sitede yaşayanlara nezih ve konforlu bir yaşam sağlamak için gerekli tüm hizmetler ile birlikte bir konut kompleksi şeklinde bölme yapmak için projenin bir dizi bağımsız arsaya bölünmesinden geliştirilmiştir. 22 bloğa bölünen projede, biri sosyal hizmetlere, yüzme havuzları, spor salonları, otoparklar, açık spor sahaları ve çok sayıda küçük dükkân ile sosyal hizmetlere tahsis edildi. camiye gelenler için 1.000 metrekareden fazla park alanı bırakan imam ve süpermarket, süpermarket ziyaretçileri için. Projenin geri kalanı 20 bloğa ve her blok bir dizi konut alanına bölündü, bu nedenle iki katlı bir villa inşa etmeye ayrılmış 442 konut arsamız var.

21454

koro projesi

Türkiye’nin küresel ekonominin hareketindeki rolüne, bir ekseni ve temel direklerinden biri olduğuna inandığımız için, İstanbul’un batısında yer alan sanayi kenti Çorlu’da 33.000 metrekarelik bir arazi satın alındı. çok sayıda fabrika ve ticari şirketi bünyesinde barındırıyor ve hükümetin şehre hizmet etmek için depolar inşa etmek için devasa bir alan tahsis ettiği şirket, depoların inşa edileceği ve kiralanacağı bu projeyi orta vadeli bir yatırım olarak planladı. gelirlerinden istikrarlı bir gelir sağlar.

Tekirdağ projesi

Batıya Tekirdağ şehrine yöneldik ve 3 bloğa bölünmüş 54.000 metrekarelik arsa satın alındı ​​ve 2018 yılının başlamasıyla birlikte altyapının tamamlanmasının ardından satış aşamasına geçildi.

دعنا نتواصل لنساعدك باختيار أنسب عقار

أضف النص الخاص بالعنوان هنا

أضف النص الخاص بالعنوان هنا